خريد vpn خريد vpn براي موبایل خريد vpn براي ios خريد vpn
آموزش نحوه چیدن سفره ای زیبا
دسته بندي

ساعت طرح لاو

چراغ خواب موزیکال


==================انتخاب خوش سلیقه ها================

ساعت CK

ساعت مچی CK

ویژه افراد خوش سلیقه

یک ساعت فوق العاده شیک و جدید

که جذابیت شما را چندین برابر می کند

بیمه ارسال و گارانتی تعویض و پشتیبانی

با قیمت استثنایی تا پایان ماه اسفند : 14,000 تومان

خريد


 

چگونه سفره غذا را تزئین کنیم میز غذا سفره آرایی و تزئین میز غذا سفره آرایی هنر سفره آرایی سفره آرایی سفره اباالفضل سبزی آرایی تصاویر مربوط به سفره آرایی تصاویر سفره آرایی غذا تصاویر سفره آرایی تزئین و طراحی میز غذا تزئین میز غذا تزئين دسر تزئين ژله الگویی زیبا و شیک برای طراحی میز غذا آموزش گام به گام سفره آرایی آموزش سفره ارایی آموزش سفره آرایی و سبزی آرایی آموزش سفره آرایی همراه تصاویر آنها آموزش سفره آرایی آموزش سفره آرائی آموزش سفره آرائي آموزش تزئین میز غذا آموزش تزئین سالاد

.

▪ در سفره های بیضی شکل، در دو سر بیضی از گل استفاده می شود.

▪ در سفره های مستطیل شکل، گل ها را در وسط عرض مستطیل قرار می دهیم.

▪ در سفره های مربع شکل، از یک گوشه آن استفاده می کنیم.

در صورت استفاده از گلدان، باید حداکثر شاخه های گل ۲۰ سانتی متر باشد. ابتدا بشقاب پلوخوری که بشقاب اصلی است را روی میز می گذاریم. سپس بشقاب سوپ خوری را قرار داده، چنگال و قاشق را در کنار سفره قرار می دهیم. سپس کارد را می گذاریم، بشقاب های سالادخوری را با دستمال سفره در سمت چپ قرار می دهیم.

 

یک دستمال سفره را به صورت نیلوفر درست می کنیم، بدین صورت که دستمال سفره را از پشت گوشه دیگر به صورت مثلث تا می زنیم (یعنی هر طرفی که چهارگوشه می شود یک تا می زنیم) مجددا مثلث هایی را که تا زدیم، به رو بر می گردانیم. سپس گوشه های این مثلث را از زیر بیرون می کشیم. این دستمال سفره به شکل گل نیلوفر در می آید. این دستمال سفره را می توان در بیرون از بشقاب یا در داخل بشقاب تزئین کرد.

 

اگر قصد استفاده از شمع را در سفره دارید، می توان دستمال ها را در حالی که شمع یا شمعدان است، قرار دهید و به این شکل، سفره را تزئین کنید. لیوان در سمت راست قرار می گیرد، برای تزئین آن دستمال کاغذی را پهن می کنیم و از وسط می گیریم و داخل لیوان قرار می دهیم.


0+


Cloob Google+

برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,     اس ام اس
عکسهای خنده دار