خريد vpn خريد vpn براي موبایل خريد vpn براي ios خريد vpn
اعلام شدن جزئیات پرداخت عیدی بازنشستگان
دسته بندي

ساعت طرح لاو

چراغ خواب موزیکال


==================انتخاب خوش سلیقه ها================

ساعت CK

ساعت مچی CK

ویژه افراد خوش سلیقه

یک ساعت فوق العاده شیک و جدید

که جذابیت شما را چندین برابر می کند

بیمه ارسال و گارانتی تعویض و پشتیبانی

با قیمت استثنایی تا پایان ماه اسفند : 14,000 تومان

خريد


اجتماعي » اخبار روز 99 views ۱۴ بهمن, ۱۳۹۰

images اعلام شدن جزئیات پرداخت عیدی بازنشستگان

رئیس کانون صندوق بازنشستگان تأمین اجتماعی با اشاره به اینکه حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی باید معادل عیدی کارگران شاغل پرداخت شود، گفت: عیدی حدود ۳۵۰ هزار تومانی بازنشستگان با حقوق اسفند پرداخت می‌شود.

علی‌اکبر خبازها درباره پرداخت عیدی به بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی اظهارداشت:‌ بازنشستگان انتظار دارند که همسان با کارگران شاغل عیدی دریافت کنند.

پاتوق۹۸ : وی با اشاره به اینکه در سالیان گذشته حقوق و عیدی بازنشستگان تأمین اجتماعی در اسفند پرداخت می‌شد گفت: عیدی این قشر از جامعه با حقوق اسفند پرداخت می‌شود.

وی با اشاره به اینکه عیدی و حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی حدود ۵۰ درصد از نیازهای آن‌ها را برطرف می‌کند گفت: انتظار می‌رود وزیر تعاون، کار و رفاه برای افزایش عیدی بازنشستگان اقدامی کند.

رئیس کانون بازنشستگان صندوق تأمین اجتماعی اظهار داشت‌: مطالبات را از مسئولان درخواست می‌کنیم ولی جواب نگرفته‌ایم و برای افزایش عیدی‌ با دستگاه‌‌های مربوطه مکاتبه داشته‌ایم.

وی بیان داشت: بازنشستگان به دلیل بی‌ثباتی در مدیریت تأمین اجتماعی نگران پرداخت حقوق و عیدی هستند.

خبازها به بی‌ثباتی در مدیریت تأمین اجتماعی اشاره کرد و گفت: تغییر و تحولات در مدیریت تأمین اجتماعی هر سال اتفاق می‌افتد و این موضوع به سازمان تأمین اجتماعی لطمه می‌زند.

0+


Cloob Google+

برچسب ها : , , , , , , , , , ,     اس ام اس
عکسهای خنده دار