خريد vpn خريد vpn براي موبایل خريد vpn براي ios خريد vpn
اعلام شرایط بازگشت به تحصیل دانشجویان انصرافی
دسته بندي

ساعت طرح لاو

چراغ خواب موزیکال


==================انتخاب خوش سلیقه ها================

ساعت CK

ساعت مچی CK

ویژه افراد خوش سلیقه

یک ساعت فوق العاده شیک و جدید

که جذابیت شما را چندین برابر می کند

بیمه ارسال و گارانتی تعویض و پشتیبانی

با قیمت استثنایی تا پایان ماه اسفند : 14,000 تومان

خريد


اخبار روز » ساير خبرها 188 views ۱۰ بهمن, ۱۳۹۰

http://www.patogh98.com/uploads/2012/01/123367.jpg
این دسته از متقاضیان از روز ۲۲ دی ماه تا روز ۲۲ بهمن ماه در سامانه وزارت علوم دانشجویان انصرافی می توانند تقاضای خود را در این سامانه ثبت کنند.وی در خصوص تعداد دانشجوی انصرافی در دانشگاه های کشور گفت: آمار متمرکزی از دانشجویان انصرافی در کشور وجود ندارد البته هنوز مشخص نیست که همه کسانی که از تحصیل خود انصراف داده اند مایل به برگشت باشند لذا این سامانه برای ثبت درخواست این دسته از افراد تعریف شده است که تعداد دانشجویان انصراف از تحصیل مشخص شود.

بذرافشان ادامه داد: در نهایت با توجه به آئین نامه بازگشت دانشجویان انصرافی به تحصیل، امکان ادامه تحصیل آن دسته از دانشجویان منصرف از تحصیل در مقاطع کاردانی، کارشناسی ناپیوسته و پیوسته را که دارای شرایط لازم هستند را در دانشگاه ‌ها و مراکز آموزش عالی غیر دولتی، دانشگاه پیام ‌نور و دانشگاه جامع علمی کاربردی فراهم می شود.

مدیر کل امور دانشجویان داخل وزارت علوم با بیان اینکه این برنامه در دو مرحله انجام خواهد شد، اظهار داشت: مرحله اول جمع آوری اطلاعات متقاضیان و مرحله دوم نیز بررسی تقاضای این دسته از افراد با توجه به شرایط و امکانات است.

وی با اشاره به شرایط ثبت درخواست دانشجویان انصرافی در سامانه خدمات آموزشی گفت: قبولی و ثبت ‌نام در یکی از دانشگاه ‌ها و مراکز آموزش عالی اعم از دولتی و غیردولتی تا قبل از سال ۱۳۹۰، نداشتن هیچ ‌گونه مشکل نظام وظیفه، عدم اخراج آموزشی یا انضباطی توسط دانشگاه محل تحصیل وعدم صدور و اخذ مدرک حتی پایین ‌تر از مقطع تحصیلی که پذیرفته شده‌ اند از جمله شرایط این متقاضیان خواهد بود.

به گزارش پاتوق۹۸ :  با اشاره به چگونگی بازگشت دانشجویان انصرافی گفت: در مهرماه دستورالعمل این آئین نامه تهیه شد و این آئین نامه از سوی وزرات علوم ابلاغ شد.

بذرافشان ضمن تأکید از عدم حضور این دسته از متقاضیان به وزارت علوم تصریح کرد: به این دسته از دانشجویان توصیه می شود که از مراجعه حضوری به اداره کل دانشجویان داخل و یا دانشگاه ها خودداری کنند چرا که این تقاضاها تنها از طریق سامانه ثبت شده و در نهایت به اطلاع آن ها از طریق سامانه مربوطه خواهد رسید.

ثبت ‌نام متقاضیان تا ۲۲ بهمن از طریق سامانه خدمات آموزشی به نشانی http://www.msrt.ir/sites/ddstu/default.aspx ادامه دارد.

0+


Cloob Google+

برچسب ها : , , , , , ,     اس ام اس
عکسهای خنده دار