خريد vpn خريد vpn براي موبایل خريد vpn براي ios خريد vpn
تجاوز فجیع به زن آمریکایی در عراق
دسته بندي

ساعت طرح لاو

چراغ خواب موزیکال


==================انتخاب خوش سلیقه ها================

ساعت CK

ساعت مچی CK

ویژه افراد خوش سلیقه

یک ساعت فوق العاده شیک و جدید

که جذابیت شما را چندین برابر می کند

بیمه ارسال و گارانتی تعویض و پشتیبانی

با قیمت استثنایی تا پایان ماه اسفند : 14,000 تومان

خريد


اخبار روز » خارجي 515 views ۲۹ خرداد, ۱۳۹۰

تجاوز فجیع به زن آمریکایی در عراق

|Patogh98.Comتجاوز

به نقل از روزنامه انگلیسی دیلی‌میل نوشت: بالاخره پس از شش سال، انتظار یک کارمند زن آمریکایی که برای یکی از پیمان‌کاران امنیتی آمریکایی در عراق مشغول به خدمت بود، برای پیگرد عاملان تجاوزی فجیع و شنیع، به سر رسید.

“جمی لی جونز”، نام یک زن آمریکایی است که تقریبا شش سال قبل توسط همکاران خود در شرکت “کی‌بی‌آر”، سایت پاتوق۹۸ :از پیمانکاران امنیتی پنتاگون و همکار شرکت معروف هالیبرتون مورد تجاوزی فجیع قرار گرفت. وی ادعا کرده است که او تنها یکی از کارکنان اداری زن این شرکت بوده که توسط همکارانش مورد تجاوز قرار گرفته است و نمونه‌هایی چون او بسیارند.

جالب اینجاست که خانم جونز در یکی از بیغوله‌ها یا بیابان‌های عراق مشغول به فعالیت نبوده، بلکه این اتفاق ناگوار برای وی در وسط شهر بغداد، پایتخت عراق رخ داده است! شدت تجاوز به این زن ۲۶ ساله آمریکایی به حدی بوده است وی تا مدت‌ها از آسیب‌های جسمانی ناشی از این تجاوز رنج برده است.

از نکات مهمی که گزارش روزنامه دیلی‌میل به آن اشاره دارد، برخورد مسئولین شرکت مزبور با جونز پس از آن است که وی، تعرض به خود را به آنها گزارش می‌دهد. این مسئولین نه تنها عاملین اقدام شنیع فوق‌الذکر را مجازات نکرده‌اند، بلکه خانم جونز را مدتی حبس کرده و تلفن وی را نیز ضبط کرده‌اند.

سایت پاتوق۹۸ :وی اکنون از مسئولین شرکت هالیبرتون و یکی از آتش‌نشانان شرکت کی‌بی‌آر که به گفته او، به وی تجاوز کرده است شکایت کرده و این شکایت به مرحله پیگیری رسیده است.

این شیوه برخورد با حقوق بشر در کشوری است که بزرگ‌ترین مدعی حقوق بشر در جهان است و فریاد دموکراسی‌خواهی آن گوش فلک را کر کرده است. جونز تنها یک نمونه است که شش سال است در انتظار مجازات عاملین تجاوز به خود به سر می‌برد. معلوم نیست چند زن آمریکایی دیگر، در انتظار پیگرد متجاوزین به خود هستند؟

0+


Cloob Google+

برچسب ها : , , , , , , ,


    سجاد بهادرانی مي‌گه:

    خوشحالم از اینم که این همه زحمت کشیده اید

    0+

    [پاسخ]

 اس ام اس
عکسهای خنده دار