خريد vpn خريد vpn براي موبایل خريد vpn براي ios خريد vpn
جواد خیابانی و ضغف اطلاعاتی گزارشگری – و قضیه سرماخوردگی در دوحه
دسته بندي

ساعت طرح لاو

چراغ خواب موزیکال


==================انتخاب خوش سلیقه ها================

ساعت CK

ساعت مچی CK

ویژه افراد خوش سلیقه

یک ساعت فوق العاده شیک و جدید

که جذابیت شما را چندین برابر می کند

بیمه ارسال و گارانتی تعویض و پشتیبانی

با قیمت استثنایی تا پایان ماه اسفند : 14,000 تومان

خريد


حاشيه هاي ورزشي » ورزش 120 views ۳ بهمن, ۱۳۸۹

جواد خیابانی و ضغف اطلاعاتی گزارشگری - و قضیه سرماخوردگی در  دوحه

جواد خیابانی : پولدار آن آقایی است که از وزارت نفت هم بیشتر پول دارد ، نه یکی مثل جواد خیابانی ، عادل فردوسی پور یا شما که خبرنگار هستید.»

خبر – راستش باورم نمی شود که با من همدل باشید. همین خبرورزشی بعد از بازی ایران و استرالیا هم نوشت افتضاح گزارشگر بازی در گزارش بازی. حالا که سالها گذشته آن گزارش برای تان شده خاطره. من که از شما ۱۰ ، ۱۵ سالی بزرگترم این چیزها را بهتر درک می کنم. نمی دانم واقعا چرا به من می گویید نمی خوانم

سایت پاتوق۹۸ : در گفت و گو با جواد خیابانی وقتی پای بروز رسانی اطلاعات به میان می آید و به او می گوییم که یکی از دلایلی که مردم مدام انتقاد می کنند عدم مطالعه این گزارشگر است او حالتی حق به جانب می گیرد و می گوید:« شما که من را می شناسید تو را خدا این حرف را نزنید. بابا من بازیکن های عراق را مثل کف دستم می شناسم اما اینجا که آمدم سرما خوردم و در سه روزی که مریض بودم ، توی هتل بیشتر از ۷۰ صفحه پرینت از اطلاعات کره گرفتم و خواندم که بازیکنان این تیم را بشناسم. راستش درباره مربی شان که بعد از جام جهانی در میدان شهر محاکمه اش کردند اما دلیلی نمی بینم با این حرف ها در گزارشم جوری حریف را تحقیر کنم. این که دیگر حقم است که از بین اطلاعات گزینش کنم. یا مثلا می دیدم که عراقی ها بعد از گل دوم ما دعوا می کردند اما دلیلی نداشت آنها را روایت کنم. این ها دیگر اعتقادات من است. همسرم مدام می گوید جواد تو که این همه می خوانی چرا این قدر از تو ایراد می گیرند.»

وقتی برای او دلیل می آوریم که به خاطر ورود به عرصه تجارت سرش شلوغ است و نمی تواند زیاد مطالعه کند او جواب دیگری را تحویل می هد.خیابانی با حالتی متعجب می گوید:« کدام تجارت؟ من که در جنت آباد یک خانه دارم و ماشینم سمندی است که شرایطی از ایران خودرو برداشتم چه تجارتی ارم؟ یک دفتر دارم که همایش های ورزشی برگزار می کند. تو را خدا بیا ببین چقدر مگر درآمد دارد. پولدار آن آقایی است که از وزارت نفت هم بیشتر پول دارد ، نه یکی مثل جواد خیابانی ، عادل فردوسی پور یا شما که خبرنگار هستید.»

0+


Cloob Google+

برچسب ها : , , , , , , , , ,     اس ام اس
عکسهای خنده دار