خريد vpn خريد vpn براي موبایل خريد vpn براي ios خريد vpn
عكس خیابانهای تهران با ماشین های مدل بالا !!
دسته بندي

ساعت طرح لاو

چراغ خواب موزیکال


==================انتخاب خوش سلیقه ها================

ساعت CK

ساعت مچی CK

ویژه افراد خوش سلیقه

یک ساعت فوق العاده شیک و جدید

که جذابیت شما را چندین برابر می کند

بیمه ارسال و گارانتی تعویض و پشتیبانی

با قیمت استثنایی تا پایان ماه اسفند : 14,000 تومان

خريد


سينماي ايران و جهان » عكس و خبر هنرمندان 1,633 views ۱۸ اردیبهشت, ۱۳۹۰

ماشین های مدل بالا در خیابان های تهران (7 عکس)|پاتوق98|

 

از جمله این تغییرات که اکنون کاملا آشکار شده و به روشنی می‌توان روی آن انگشت گذاشت، الگوی استفاده از خودرو شخصی است. تا امروز ترجیح بسیاری ازشهروندان به ویژه پایتخت‌نشینان خودرو شخصی بر وسایل حمل و نقل عمومی (البته ناکارآمد) بوده است. تاکنون داشتن خودرو شخصی با بنزین ارزان، خصوصا برای هر تهرانی توجیه اقتصادی داشت. بنابراین سعی می‌کرد به هر وسیله ممکن از جمله وام و قرض و قوله یک دستگاه خودرو خریداری نموده و یک عمر آسایش خود و خانواده‌اش را تامین کند!

سایت پاتوق ۹۸ : اما اکنون تملک وسیله نقلیه شخصی به هر طریق ممکن، در سایه اجرای طرح هدفمندی یارانه‌ها منتفی است. با بنزین به نرخ آزاد، دیگر حتی برای طبقه متوسط هم مقرون به صرفه نیست که سوار خودرو شخصی شود. یعنی در حقیقت از عهده مخارج آن بر نمی‌آید. اکنون برای یک خانواده با درآمد متوسط، نه امکان تامین هزینه سوخت خودرو به نرخ آزاد وجود دارد و نه تامین هزینه‌های جانبی مانند بیمه (حداقل یک میلیون تومان در سال) تعمیرات و سرویس معمولی و قبض‌های جریمه‌ای که دوربین‌های پیدا و نهان پلیس به حسابتان منظور می‌‌کند، عوارض سالانه و هزینه معاینه فنی و …در نتیجه خانواده‌ای که تا دیروز با خرید یک دستگاه خودرو در روز‌های تعطیل تابستان سری به ییلاقات اطراف تهران و جاده چالوس می زد تا کنار رود‌خانه همراه با خانواده تمدد اعصابی کند. اکنون باید به پارکی که شهرداری محل ساخته اکتفا نماید و دور هوای پاک و پاکیزه کوهستان را هم خط بکشد. و این یعنی حذف یارانه هوای سالم برای شهرنشینان.

به علاوه با اقتصادی نبودن خرید خودرو شخصی، در آینده دهک‌های پایین و متوسط قادر به خرید وسیله نقلیه شخصی نخواهند بود و تنها دهک‌های بالا که درآمد کافی دارند، همراه مدیران دولتی ،که دستشان به خزانه کشور بند است، سایت پاتوق۹۸ : می‌توانند سوار خودرو شخصی شوند و برای بقیه هم مقرون به صرفه نیست سرمایه کلانی را خرج خرید خودرو کنند و بعد به دلیل هزینه‌های بالا از آن استفاده نبرند و در پارکینگ بخوابانند. همین پول اگر به سپرده بانکی تبدیل شود، هم عایدی خانواده را افزایش می‌دهد و هم در مخارج مربوط به تعمیر و نگهداری و شارژ خودرو صرفه‌‌جویی می‌شود.

درنتیجه تا چند سال دیگر خیابان‌های تهران کم‌کم فقط در قرق اشراف خواهد بود و خیلی‌ها که امروز به عنوان سرمایه‌ و وسیله آسایش به این مرکوب بنزین‌خوار دل بسته‌اند، ناچارند اتوبان‌های تهران را به خاطر هزینه های بالای بنزین، بیمه، تعمیر و نگهداری و … برای طبقات اشراف خالی کنند.

ماشین های مدل بالا در خیابان های تهران (7 عکس)|لیموترش دات نت|

ماشین های مدل بالا در خیابان های تهرانپاتوق98 دات کام|

ماشین های مدل بالا در خیابان های تهران پاتوق98 دات کام|

ماشین های مدل بالا در خیابان های تهران پاتوق98 دات کام|

ماشین های مدل بالا در خیابان های تهران پاتوق98 دات کام|

ماشین های مدل بالا در خیابان های تهران پاتوق98 دات کام|

 

0+


Cloob Google+

برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


  nafas مي‌گه:

  esmiiiiiiiiiiiiiiiiiiboooooooood

  0+

  [پاسخ]

  علی مسعودی مي‌گه:

  خدا را شکر

  0+

  [پاسخ]

  محمدرضا مي‌گه:

  خیلی بی نظیر هستندددد.

  0+

  [پاسخ]

 اس ام اس
عکسهای خنده دار