خريد vpn خريد vpn براي موبایل خريد vpn براي ios خريد vpn
عملیات ویژه دستگیری عاملان قتل داداشی
دسته بندي

ساعت طرح لاو

چراغ خواب موزیکال


==================انتخاب خوش سلیقه ها================

ساعت CK

ساعت مچی CK

ویژه افراد خوش سلیقه

یک ساعت فوق العاده شیک و جدید

که جذابیت شما را چندین برابر می کند

بیمه ارسال و گارانتی تعویض و پشتیبانی

با قیمت استثنایی تا پایان ماه اسفند : 14,000 تومان

خريد


حاشيه هاي ورزشي » ورزش 152 views ۲۶ تیر, ۱۳۹۰

قتل داداشی باردیگر نشان داد وضعیت جرم و جنایت در استان البرز و خصوصا شهرهای تابعه آن که بعضا حاشیه امن جنایتکاران و باندهای تبهکاری است فراتر از تصور مسئولین مربوطه می باشد سایت پاتوق۹۸ در ماههای گذشته در گزارشی از مارلیک و منطقه سرآسیاب به نکته های تلخی از جرم و جنایت و ناامنی در این مناطق اشاره داشت که امید می رفت این گزارشات باعث حساسیت بیشتر مسئولان امنیتی و انتظامی منطقه شود و با تقویت و مامور کردن نیروهای زبده اطلاعاتی و امنیتی کانونهای خلافکاری در این مناطق را شناسایی و نسبت به انهدام و دستگیری عوامل ناامنی اقدام نمایند اما متاسفانه ما گزارشی از این حساسیت نداشته و یا مجموعه های مسئول در این زمینه اگر فعالیتی برای برخورد با مجرمین در این مناطق داشته اند اطلاع رسانی خوبی نداشته اند به هر صورت قتل این ورزشکار فرجی که باعث تاسف همه ورزش دوستان ایرانی و حتی جهانی گردیده است شاید باعث حساسیت منجر به برخورد با اراذل و اوباش در بهشت جنایتکاران شود.

عملیات ویژه دستگیری عاملان قتل داداشی

روح الله داداشی

رئیس شورای تامین و فرماندار کرج گفت: عملیات ویژه شناسایی و دستگیری عاملان قتل “داداشی” آغاز شده است و متهمان به زودی به دست قانون سپرده شده و مجازات می شوند.

مهدی ایران نژاد اظهار داشت: از آغازین ساعات وقوع قتل ورزشکار کرجی مسئولین کرج به همراه نیروی انتظامی با توجه به اهمیت این موضوع در تلاش برای بررسی جزئیات حادثه قتل ورزشکار کرجی هستند.

وی افزود: در همین راستا عملیات ویژه شناسایی و دستگیری عاملان حادثه آغاز شده است. این مسئول با بیان تسلیت به خانواده مرحوم داداشی و جامعه ورزش کشور از تلاشهای جدی برای شناسایی عوامل این حادثه و مجازات آنان خبر داد.

روح الله داداشی روز دوشنبه تشییع می‌شود

پیکر مرحوم روح الله داداشی قهرمان قویترین مردان ایران و جهان فردا تشییع و به خاک سپرده می‌شود. شامگاه شنبه روح الله داداشی قهرمان رقابتهای قوی ترین مردان ایران و جهان در درگیری با برخی افراد ناشناش به قتل رسید.

خانواده مرحوم داداشی در گفتگو با مهر اعلام کردند: پیکر این ورزشکار فردا از مقابل منزل وی در خیابان مالک اشتر حصارک به سمت امامزاده محمد (ص) شهرستان کرج تشییع می شود. محل خاکسپاری پیکر این ورزشکار هنوز مشخص نشده است و احتمال دارد وی به قطعه نام آوران بهشت زهرا منتقل شود و یا در یکی از امامزادگان محمد(ص) و یا امامزاده طاهر در کرج به خاک سپرده شود.

روح الله داداشی متولد سال ۱۳۶۰ بود و در دوران فعالیت ورزشی خود ۷ دوره قهرمانی کرج ، ۲ دوره قهرمانی تهران، ۲ دوره قهرمان ایرانی در رشته پرورش اندام و در قویترین مردان یک دوره چهارم ایران، ۲ دوره سوم ایران یک دوره قهرمانی کشور، ۲ دوره قویترین مردان آهنین، یک دوره سوم جهان و یک دوره اول جهان را در کارنامه داشت

0+


Cloob Google+

برچسب ها : , , , , , , , , , ,     اس ام اس
عکسهای خنده دار