خريد vpn خريد vpn براي موبایل خريد vpn براي ios خريد vpn
معرفی و عكس عجیب ترین موزه های جهان
دسته بندي

ساعت طرح لاو

چراغ خواب موزیکال


==================انتخاب خوش سلیقه ها================

ساعت CK

ساعت مچی CK

ویژه افراد خوش سلیقه

یک ساعت فوق العاده شیک و جدید

که جذابیت شما را چندین برابر می کند

بیمه ارسال و گارانتی تعویض و پشتیبانی

با قیمت استثنایی تا پایان ماه اسفند : 14,000 تومان

خريد


عكس روز » عکسهای روز 273 views ۱۴ خرداد, ۱۳۹۰

معرفی عجیب ترین موزه های

جهان+تصاویر

 

معرفی عجیب ترین موزه های جهان+تصاویر

در سراسر دنیا شهرهای بزرگ حداقل یک موزه مشهور دارند. اما اخیراً، علاوه بر موزههای قدیمی موزههای دیگری هم وجود دارد که توجه ما را به خود جلب میکند. در اینجا قصد داریم چند موزه غیر معمل در دنیا را به شما معرفی کنیم. غیر عادی بودن اینها تنها دلیلی بود که ما را بر آن داشت تا به آن ها بپردازیم.

 

معرفی عجیب ترین موزه های جهان+تصاویر

 

معرفی عجیب ترین موزه های جهان+تصاویر

موزه بین المللی توالت ها Sulabh

به موزه بین المللی توالتها که در دهلی نو، هند واقع شده خوش آمدید. این موزه در سال ۱۹۷۰، توسط دکتر Pathak ساخته شد. دغدغه اصلی دکتر سلامتی افراد کشورش بود که چیزی بالغ بر یک میلیلارد نفر جمعیت داشت. این موزه اولین مکان علمی بود که ساخته شد. با دیدن این مجموعه شما مطالب بسیار زیادی راجع به پیشرفت تکنولوژیآ آداب دستشوئی و فرهنگهای اجتماعی مختلف یاد خواهید گرفت. چیز عجیبی که ممکن است در بین این مجموعه خارقالعاده از لگنها، مبلمانهای توالتها یا کاسههای توالت ببینید توالت مخصوص Louis هشتم است. دکتر Bindeshwar Pathak میگوید که این توالت قسمتی از فرهنگ بهداشت تاریخ است که نقش زیادی در گسترش تمدن بشریت داشته است.

 

معرفی عجیب ترین موزه های جهان+تصاویر

 

معرفی عجیب ترین موزه های جهان+تصاویر

موزه تریاک

آیا شما چیزی راجع به تریاک میدانید؟ یا اینکه آن را تجربه کردهاید؟ موزه تریاک در تایلند برای بالا بردن اطلاعات شما درباره تریاک است. علیرغم آن چیزی که ممکن است فکر کنید، مهمترین هدف این موزه بالا بردن سطح علمی مردم است. این موزه در دهکده کوچکی که اسم آن Baan Sop Ruak است واقع شده است. این موزه این فرصت را به شما میدهد که مطالب جالبی راجع به تریاک “Pavaer Somniferum” و مراحل کاشت و برداشت آن بدانید. همچنین میتوانید چیزهای مهمی راجع به اینکه چرا تجارت این ماده افیونی در طول زمان این قدر زیاد شده و روشهای مختلفی برای مصرف آن وجود دارد یاد بگیرید. دیدن این موزه بسیار جالب است و ممکن است تنها یک بار در زندگی هر کس این فرصت پیش بیاید تا از این مکان دیدن کند.

معرفی عجیب ترین موزه های جهان+تصاویر

موزه ماشینهای چمن زنی انگلیسی

موزه ماشینهای چمن زنی انگلیسی در Great British در Southport واقع شده است. شما میتوانید در این موزه انواع و اقسام ماشینهای چمن زنی را ببینید. همچنین میتوانید در این مکان غیر معمول انواع مختلفی از ماشینهای چمن زنی که از ابتدای دوره ویکتورین و ادواردین تا به امروز وجود داشته را مشاهده کنید و از دیدن آن ها لذت ببرید. در این موزه ماشینهای چمن زنی بسیار لوکس و گران قیمت که متعلق به هنرمندان و بزرگان بوده وجود دارد. مثل ماشین چمن زنی که متعلق به شاهزاده Wales بوده است.

 

معرفی عجیب ترین موزه های جهان+تصاویر

معرفی عجیب ترین موزه های جهان+تصاویر

موزه وسایل و لوازم شکنجه

دیدن این موزه به بازدیدکنندگان این فرصت را میدهد که از این طریق گذری به تاریخ داشته باشند. در این موزه ابزارهای مختلف شکنجه که استفاده از آن ها از قرن ۱۲ تا انقلاب فرانسه رونق گرفته بود وجود دارد. همچنین شما میتوانید داستان دوران تاریک را در این موزه با چشمان خودتان ببینید. Carcassonne شهری است در فرانسه که در آن از ابزارهای مختلفی برای اعتراف گرفتن از گناهکاران استفاده می شد.

معرفی عجیب ترین موزه های جهان+تصاویر

موزه سوسیس

Bratwurst یک سوسیس است که معمولاً از گوشت گوساله، گوشت خوک یا گوشت گاو درست میشود. در موزه Bratwurst در Wachsenburggemeinde که در آلمان قرار دارد میتوانید تاریخچه این سوسیس خوشمزه که سال ساخت آن به ۱۴۰۴ برمی گردد را ببینید. همچنین شما می توانید وسایل و لوازمی که از آن ها برای چرخ کردن گوشتها و درست کردن سوسیس ها استفاده می شود را ببینید. چه چیزی می تواند بهترین پایان برای این سفر باشد جز تست کردن مزه خوشمزه یک Bratwurst

 

معرفی عجیب ترین موزه های جهان+تصاویر

 

معرفی عجیب ترین موزه های جهان+تصاویر

موزه زشت ترین کارهای هنری

این یکی از موزه های غیر معمول است که شما در آن شانس به نمایش گذاشتن هنرهای بد خود را دارید. اجزا و وسایلی که همیشه در این موزه قرار دارد حدود ۵۰۰ عدد است. موزه هنرهای بد مربوط به به هنرهایی است که از بین رفتن و فراموش کردن آن ها بسیار بد است و این هنرها باید باقی باشد تا به نسل های بعدی هم منتقل شود و آن ها هم بتوانند از آن ها استفاده کنند. شگفت این است که بعضی از مجسمه هایی که در این موزه قرار دارد بسیار مشهور است. گالری های خصوصی این موزه در ۲ مکان مختلف قرار دارد. یکی از آن ها در ابتدای Dedham Theater در Massachusetts و دیگری نزدیکSommerville است.

معرفی عجیب ترین موزه های جهان+تصاویر

معرفی عجیب ترین موزه های جهان+تصاویر

موزه مو

داستان این موزه به سال ۱۹۷۹ برمی گردد. یعنی وقتی که Galip Korukcu کوزه گر مشهور ترکی شروع به جمع آوری موهای خانم ها کرد. او این کار را به خاطر این می کرد که مردم در کلاس های کوزه گری اش شرکت کنند. این فکر باعث شد که او شروع به جمع کردن موهای زن های کشور خودش و دیگر کشورها کند. با انجام این کار او توانست اسم خود را در کتاب رکوردها ثبت کند و بیش از ۱۶۰۰۰ موی مختلف را جمع کند.شما می توانید کلکسیونی از موها را در این موزه ببینید. هر سال ۱۰ زن متشخص را انتخاب می کند تا بصورت رایگان در کلاسهایش ثبت نام کنند.

0+


Cloob Google+

برچسب ها : , , , , , , , , , , ,     اس ام اس
عکسهای خنده دار