خريد vpn خريد vpn براي موبایل خريد vpn براي ios خريد vpn
چهارشنبه و پنج شنبه تهران تعطیل است
دسته بندي

ساعت طرح لاو

چراغ خواب موزیکال


==================انتخاب خوش سلیقه ها================

ساعت CK

ساعت مچی CK

ویژه افراد خوش سلیقه

یک ساعت فوق العاده شیک و جدید

که جذابیت شما را چندین برابر می کند

بیمه ارسال و گارانتی تعویض و پشتیبانی

با قیمت استثنایی تا پایان ماه اسفند : 14,000 تومان

خريد


اجتماعي » اخبار روز 317 views ۷ آذر, ۱۳۸۹

چهارشنبه و پنج شنبه ادارات و مدارس تهران

شهر ری و شمیرانات تعطیل است

Www. Patogh98 .Com

چهارشنبه و پنج شنبه تعطیل

رییس سازمان حفاظت محیط زیست اعلام کرد که به دلیل افزایش آلاینده های هوا، ادارات دولتی و مدارس تهران، شهر ری و شمیرانات در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری تعطیل است.

محمد جواد محمدی زاده شامگاه یکشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران افزود: شبکه های بانکی تهران در روزهای تعطیل به صورت کشیک ، دایر و باز است.

وی همچنین اظهار داشت که از فردا دوشنبه تا اطلاع ثانوی طرح زوج و فرد خودروها در کل شهر تهران اجرا می شود.

کارمندان در خانه کار کنند

تا اطلاع ثانوی زنگ ورزش مدارس لغو می شود تا دانش اموزان بر اثر آلودگی هوا دچار بیماری نشوند.کارمندانی که امکان انجام کارشان در خانه وجود دارد با هماهنگی مدیران خود می توانند  در خانه بمانند.

محمد رضا محمودی معاون عمرانی استاندار در گفت وگو با خبرآن لاین با بیان این مطلب افزود: در جلسه اضطراری که در کارگروه کاهش آلودگی هوا برگزار شد   بحث دور کاری مطرح و اعلام شد کارمندانی که مجبورند هر روز فاصله زیادی را از خانه تا محل کار و برعکس طی کنند با موافقت مدیر خود در خانه کار خود را انجام دهند.

وی با بیان اینکه دوشنبه  تعطیل نیست گفت: همچنین قرار شد تا اطلاع ثانوی زنگ ورزش مدارس لغو شود تا دانش اموزان بر اثر آلودگی هوا دچار بیماری نشوند.

محمودی با بیان اینکه همچنان اداره های دولتی یک ساعت زودتر از هیشه تعطیل می شوند  اظهار داشت: از شنبه تا اطلاع ثانوی تنها خودروهایی می‌توانند وارد محدوده طرح زوج و فرد شوند که آرم طرح ترافیک داشته باشند، بدین معنا که محدوده طرح ترافیک تا محدوده زوج و فرد گسترش پیدا کرده است.

وی  افزود: برخورد با خودروهای دودزا اعم از دولتی و خصوصی و موتور سیکلت‌های دودزا و خودروهایی که فاقد آرم طرح ترافیک هستند؛ اما وارد محدوده زوج و فرد و طرح ترافیک می‌شوند تشدید می‌شود.

وی با توصیه به شهروندان در خصوص عدم انجام سفرهای غیرضروری گفت: در عین حال توصیه می‌گردد افراد مبتلا به بیماریهای قلبی و عروقی، سالمندان و کودکان از فعالیت‌های طولانی مدت در فضای باز جددا اجتناب کنند.

وارد مرحله هشدار شدیم

سایت پاتوق۹۸ : وی ادامه داد: نسبت به روز گذشته شاخص کیفیت هوا به لحاظ این آلاینده در «نیمه هشدار» قرار داشته و به لحاظ آلاینده دی اکسید نیتروژن نیز وارد شرایط «هشدار» شده است. از سوی دیگر ایستگاه آزادی و استانداری به لحاظ آلاینده مونوکسید کربن هم اکنون در شرایط «اضطرار» قرار دارند.

محمودی تصریح کرد:ایستگاه شهرداری منطقه ۱۰ نیز در «آستانه شرایط اضطرار» قرار گرفته و ایستگاه‌های اتوبان محلاتی، دروس، شهرری، شهرداری منطقه ۱۶، میدان فتح، پارک رازی، پارک قائم و پردیسان در شرایط «هشدار» قرار دارد. همچنین میانگین این آلاینده در کل شهر تهران در «آستانه ورود به شرایط هشدار» قرار گرفته است.

وی گفت: برای خروج از وضعیت آلودگی هوای تهران یکی از راهکارها تعطیل کردن بود که این مهم به اقتصاد کشور ضربه زیادی وارد می کند بنابراین خود مردم باید به مسئولان کمک کنند تا از الودگی هوا کاسته شود.

محمودی اظهار داشت: کارشناسان معتقدند که یک موتورسیکلت برابر هشت موتور خودرو پراید آلودگی ایجاد می کند.

وی با بیان اینکه بر اساس پیش‌بینی‌ها در مورد وضعیت آلودگی هوا تا پایان هفته شرایط پایدار جوی خواهیم داشت اظهار داشت: امیدواریم با اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها مردم در جهت استفاده درست از خودروها گام بردارند.

0+


Cloob Google+

برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,     اس ام اس
عکسهای خنده دار