خريد vpn خريد vpn براي موبایل خريد vpn براي ios خريد vpn
کباب کوبیده و نان بربری در رستوران دشمنان آمریکا + عکس
دسته بندي

ساعت طرح لاو

چراغ خواب موزیکال


==================انتخاب خوش سلیقه ها================

ساعت CK

ساعت مچی CK

ویژه افراد خوش سلیقه

یک ساعت فوق العاده شیک و جدید

که جذابیت شما را چندین برابر می کند

بیمه ارسال و گارانتی تعویض و پشتیبانی

با قیمت استثنایی تا پایان ماه اسفند : 14,000 تومان

خريد


جالب و خواندني » سرگرمي و تفريح 178 views ۹ تیر, ۱۳۸۹

www.Patogh98.com | بزرگترین سایت سرگرمی و تفریحی ایرانیان

رستورانی در شهر ” پتزبورگ ” آمریکا با استفاده از خلاقیت و نبوغ کاری دست به ابتکار جالبی زده و غذاهای سنتی کشورهایی را که دولت آمریکا با آنها مشکل دارند را سرو می کند .

به گزارش عصر ایران رادیوی سراسری و ملی آمریکا (NPR ) با ارایه گزارشی درباره این رستوران با تنی چند از مشتریان روزانه و رهگذر این رستوران مصاحبه کرده است .

فعلا بر اساس تقویم کاری ” کباب کوبیده ” ایرانی به صورت ساندویچ سرو می شود و بر اساس گفته های مسئولان این رستوران ممکن است در ماه های آینده غذاهای دیگری از دیگر کشورهای دارای مشکل با آمریکا جایگزین ساندویچ کباب کوبیده شود .

خانم ” داون ولسکی ” یکی از صاحبان این رستوران که خود او صندوق دار و ” سفارش گیر ” این رستوران هم است ، می گوید که ساندویچ ” کباب کوبیده ” ایرانی خیلی طرفدار و مشتری دارد و این روزها همه مشتریان این رستوران از این ساندویچ خوشمزه می خواهند .

وی می گوید : ” تنها چیزی که ما این روزها سرو می کنیم ساندویچ کوبیده با سماق فراوان و کمی سبزی جعفری و نعنا است که لای بربری های سنتی ایرانی می پیچیم و به عنوان ساندویچ به مشتریها می فروشیم “.

خانم ولسکی می گوید که خیلی از مشتریان اسم این ساندویچ را ” همبرگر ایرانی ” گذاشته اند . وی می افزاید که تلاش کرده است غذایی سرو بکند که هم از طرف آمریکایی ها استقبال شود و هم اینکه ایرانی های ساکن در شهر پتزبورگ آمریکا را جذب کند “.

” دارون کریستوفر” یکی از مشتریان این رستوران که با تنی چند از دوستان دانشجوی خود از مشتریان ساندویچ کباب کوبیده است می گوید : ” مردم ( آمریکا ) با توجه به ذهنیتی که دارند نسبت به خیلی از کشورها نگرشی منفی دارند .

صاحبان این رستوران می گویند که قصد دارند به طور چرخشی غذاهای سنتی کشورهای دشمن یا متخاصم با آمریکا را در منوی خود قرار دهند و بر همین اساس از ماه سپتامبر ( شهریور) این رستوران غذاهایی سنتی از افغانستان را خواهد گذاشت و پس از مدتی ممکن است غذاهای سنتی از ونزوئلا یا کره شمالی به مشتریان ارایه شود .

www.Patogh98.com | بزرگترین سایت سرگرمی و تفریحی ایرانیان” جانی پری ” یکی از مشتریان ثابت این رستوران که محل کار او نزدیک این رستوران است با تعریف فراوان ازساندویچ “کوبیده ایرانی” می گوید که مشکلات سیاسی میان دولت ها مانع او نمی شود که غذایی به خوشمزگی کباب کوبیده ایرانی را از دست بدهد .

او می گوید : ” این غذا فوق العاده است . من به رغم کلیشه های رایج در رسانه ها درباره کشورها ، نمی خواهم غذایی به این خوشمزگی را از دست بدهم “.

” الکس وارد ” یکی از مشتریان این رستوران که دومین بار است که برای خوردن ساندویچ کباب کوبیده به این رستوران آمده می گوید که پس از اولین حضورم در این رستوران کنجکاو شدم و روی فرهنگ و ادبیات ایران مطالعه کردم و چیزهای زیادی از فرهنگ و مذهب ایرانی ها یاد گرفتم .

الکس با اشاره به اینکه با مطالعه فرهنگ ایرانی فکر می کند که چیزهای مشترک فراوانی بین فرهنگ دو ملت ایران و آمریکا وجود دارد ، می افزاید : من باز هم به این رستوران می آیم چون کوبیده ایرانی را خیلی دوست دارم .

0+


Cloob Google+

برچسب ها : , , ,     اس ام اس
عکسهای خنده دار