خريد vpn خريد vpn براي موبایل خريد vpn براي ios خريد vpn
گزارشی از خرید و فروش مدرک تحصیلی در میدان انقلاب!
دسته بندي

ساعت طرح لاو

چراغ خواب موزیکال


==================انتخاب خوش سلیقه ها================

ساعت CK

ساعت مچی CK

ویژه افراد خوش سلیقه

یک ساعت فوق العاده شیک و جدید

که جذابیت شما را چندین برابر می کند

بیمه ارسال و گارانتی تعویض و پشتیبانی

با قیمت استثنایی تا پایان ماه اسفند : 14,000 تومان

خريد


اخبار روز » علمي 316 views ۱۷ خرداد, ۱۳۸۹

یک روزنامه در گزارشی به خرید و فروش انواع مدرک تحصیلی و پایان نامه در حوالی میدان انقلاب پرداخت.

این روزنامه نوشت:
یک مقام آگاه در مورد خرید و فروش مدارک دانشگاهی در تهران گفت: «قیمت ها در این بازار از ۲۵ میلیون تومان شروع شده و به حدود ۵۰ میلیون تومان می‌رسد. به عنوان مثال هزینه اخذ مدرک کارشناسی ارشد از این دانشگاهها حدود ۲۵ میلیون تومان است. ولی اگر آخرین مدرک فرد متقاضی دیپلم بوده و تحصیلات دانشگاهی نداشته باشد، این مبلغ به ۳۵ میلیون تومان افزایش می‌یابد. همچنین هزینه اخذ مدرک دکترا از این مراکز حدود ۵۰ میلیون تومان می‌شود.»

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه در مورد صحت مدارک دانشگاههای داخلی، استعلام صورت می‌گیرد، امکان خرید و فروش این نوع مدارک در کشور وجود ندارد. اما از آنجا که تحصیل در دانشگاههای خارجی به صورت مکاتبه ای انجام می‌شود، مدارک دانشگاههای خارجی به راحتی در داخل کشور خرید و فروش می‌شود و طی یکسال مدارک مورد نیاز متقاضی را برای وی صادر می‌کنند.

وی در پاسخ به این پرسش که این دانشگاهها بیشتر در کدام کشورها قرار دارند؟ گفت: «خرید و فروش مدارک دانشگاهی بیشتر مربوط به کشورهای بلوک شرق و کشورهای شوروی سابق است و دانشگاههای معتبر و مطرح جهانی در بازار خرید و فروش مدارک دانشگاهی فعالیت چندانی ندارند.
وی افزود: «در حال حاضر رشته های مدیریت، حقوق و مهندسی بالاترین آمار متقاضی دریافت مدارک دانشگاهی را به خود اختصاص داده اند.»

این روزنامه افزود:
در حال حاضر انواع تز با قیمت هایی از ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد. همچنین قیمت هر فصل پایان نامه کارشناسی ارشد بین ۴۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومان است درحالی که این قیمت برای هر فصل از پایان نامه مقطع دکترا به ۶۰۰ هزار تا یک میلیون تومان می‌رسد

0+


Cloob Google+

برچسب ها : , , , , , , , ,


    sasan مي‌گه:

    اخه یکی نیست بگه خدا وکیلی مدرکی که تو دانشگاه ازاد میدنم مدرکه؟اون کلاه شرعیه واسه پول دادن و سرکار بودن من که تو دانشگاه ندیدم استادی بتونه درس بده و یا پول واسه نمره نگیره

    0+

    [پاسخ]

 اس ام اس
عکسهای خنده دار