خريد vpn خريد vpn براي موبایل خريد vpn براي ios خريد vpn
خلاصه داستان سریال در جستجوی پدر فارسي1
دسته بندي

ساعت طرح لاو

چراغ خواب موزیکال


==================انتخاب خوش سلیقه ها================

ساعت CK

ساعت مچی CK

ویژه افراد خوش سلیقه

یک ساعت فوق العاده شیک و جدید

که جذابیت شما را چندین برابر می کند

بیمه ارسال و گارانتی تعویض و پشتیبانی

با قیمت استثنایی تا پایان ماه اسفند : 14,000 تومان

خريد


خلاصه سریال در جستجوی پدر
نام سریال : در جستجوی پدر
سال تولید : ۲۰۰۵
تعداد قسمت : ۱۱۹ – کارگردان
Alejandro Hugo Moser – Heriberto López de Anda
محصول آمریکای لاتین
بازیگران نقش اصلی : Litzy – Mauricio Ochmann – Carla Peterson

در جستجوی پدر

کاری از : انریکه تورِس

داستان زندگی مارگاریتا و ایگناسیو، خواننده جوان ماریاچی و یک دکتر جوان . مارگاریتا زنی ساده و متکی به نفس و ایگناسیو به تازگی از دانشکده پزشکی فارغ التحصیل شده است و به زادگاه خود بازگشته تا تجارب بیشتری در حرفه خود کسب کند. ایگناسیو آن شب خاص را که زندگی مارگاریتا را برای همیشه تغییر داد (دگرگون کرد) را به یاد نمی آورد. هر چند ایگناسیو آن شب مورد نظر را فراموش کرده اما شاهدی از آنچه اتفاق افتاده بود از آن شب به یادگار مانده است: یک پسر

مارگاریتا در یک گروه نوازنده سه نفری در یک رستوران معمولی آواز می خواند. در نظر مارگاریتا عشق فقط محدوده شده است به شعر ترانه هایی که می خواند نه چیزی بیش از آن. از آن شب غم انگیز به بعد، او با یاد آوری خشونت و ناملایمات آن شب و اینکه چطور مورد تجاوز قرار گرفته بود، با یک احساس حزن و اندوه زندگی را سپری می کرد. با اینکه نام آن متجاوز را می دانست اما نمی توانست کار او را تلافی کند و یا عدالت خواهی کند، هر چند در واقع او نمی دانست که مقصر اصلی فراهم کردن آن شب وحشتناک عشق و هوس، ایگناسیو نبوده است.

آن پسر، فریجولیتو، اکنون شش ساله است و با یک مرد خیلی خاص دوست شده است: به نام ایگناسیو. هیچکدام از آنها نمی دانند که پدر و پسر هستند هر چند در همان آغاز ملاقاتشان، پسر کوچولو، ایگناسیو را الگوی زندگیش قرار داد و آرزو می کرد پسر او بود. مارگاریتا از اینکه می دید پسرش به مردی چسبیده است که از او متنفر است و مسئول تمام بد بختی های او در زندگی است، به شدت نگران و عصبانی بود.

دست بر قضا، مارگاریتا نیاز به یک شغل تمام وقت دارد و اینجاست که دست سرنوشت او را مجبور می کند تا به عنوان پرستار بچه نزد خانواده ای که کسانی جزء خانواده ایگناسیو نیستند، کار کند. برادر بیوه ایگناسیو که مارگاریتا از دو دختر او مراقبت می کند، به پرستار جدید علاقمند می شود. این شیفتگی خیلی زود بعد از رسوایی و آبروریزی ایگناسیو که در دام “چندتال” افتاده و مجبور می شود با او ازدواج کند، تبدیل به یک عشق می شود. “چندتال” و مادرش “لوکراسیا” بزرگترین دشمنانی می شوند که مارگاریتا می توانست تصور کند.

دنیای فریجولیتو در کشاکش این احساسات تازه شکل می گیرد. او بچه خوبی است که فقط می خواهد به مادرش کمک کند و آرزو می کند که یک پدر داشته باشد. او واقعا نیاز به یک شمایل و یا تندیسی از پدر دارد و با وجودی که واقعیت زندگی، وجود پدر را کتمان می کند، او هر شب خواب پدرش را می بیند.

سرانجام ایگناسیو در محراب کلیسا کنار “چندتال” قرار می گیرد و خدا می داند که چطور کلیسا را ترک می کند. مارگاریتا هم برای اینکه به زندگی پسرش سر و سامانی بدهد پیشنهاد ازدواج فرانسیکو را قبول می کند.

یک بار دیگر سرنوشت برگه های بازی را به دست بازیگران این داستان می دهد تا هر یک از آنها بازی زندگی را با این برگه ها ادامه دهند.

0+


Cloob Google+

برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


  سارا مي‌گه:

  سلام و خسته نباشید . به نظر من این سریال از بدترین سریالهایی است که تا به حال پخش شده . اخه کدوم دکتر تا این حد ساده لوح و احمقه .کارگردان این سریال به شعور بیننده توهین کرده .کل سریال مسخره ست .درست مثل سریال همسایه ها و سریال مونس و مونس .

  0+

  [پاسخ]

  amir مي‌گه:

  خوب بنگلقل

  0+

  [پاسخ]

  Ahmadmusic@live.com مي‌گه:

  Best Move

  0+

  [پاسخ]

  ناشناس مي‌گه:

  به نظر من هم سریال پیش پا افتاده و اعصاب خرد کنی است جنبه های منفی آن بیشتر از جنبه های مثبتشه

  0+

  [پاسخ]

  نادری مي‌گه:

  بنظر من بهترین سریال قشنگ و معنی دار است ، خوب دوست ما در بالای یاد آوری نموده است که جنبه های منفی آن زیاد تر از مثبت آن است ، اما من فکر میکنم که داستان این سریال در سطح منطقه جهانی چه کشور های اسلامی و یا غیر اسلامی جریان دارد و این بهتر است که جوانان این سریال در جستجوی پدر را تماشا نموده و پند بگیرند ( از لقمان حکیم سوال کردن که ادب را از کی اموختی گفت از بی ادبان.ADEEB_NADERI@YHOO.COM

  0+

  [پاسخ]

  نادری مي‌گه:

  سلام سارا جان خسته نباشی باید وقتیکه آدم حرف میزند ویا مینویسد باید اول فکر کند بعداً ابراز نظر کرد سریال در جستجوی پدر یک سریال آموزنده است نه خسته کند ، خدا کند از من خفه نشده باشی

  0+

  [پاسخ]

  sanamsima76 مي‌گه:

  salam man az in film ro dost daram makhsosan ignasio

  0+

  [پاسخ]

  نازنين مي‌گه:

  خیلی رمانتیک

  1+

  [پاسخ]

  مصطفي مي‌گه:

  مارگاریتا خیلی قشنگ بود ولی اخلاقش با ایگناسیو خیلی بد بود

  1+

  [پاسخ]

  علي مي‌گه:

  این جور سریالها نباید برای کشورهای شرق پخش بشه، جنبه های منفی و غیر اخلاقی سریال خیلی بیشتر از جنبه های مثبتشه.
  برای پخش این سریال و سریالهایی از این دست متاسفم.

  0+

  [پاسخ]

  ناشناس مي‌گه:

  سریالبسیار قشنگی است

  1+

  [پاسخ]

  ناتالیا مي‌گه:

  به نظر من هم این سریال عالی است. ومن واقعا عاشق ایگناسیو هستم. هرکی ام خوشش نمیاد نظرشو برای خودش نگهداره. فقط به عشق من توهین نشه.

  0+

  [پاسخ]

  مليكا مي‌گه:

  خیلی قشنک

  0+

  [پاسخ]

  طناز مي‌گه:

  من وا قعا از این سر یال وشم می یاد مخصوصا از ایگناسیو

  0+

  [پاسخ]

  علی مي‌گه:

  سلام عالی بود

  1+

  [پاسخ]

  سحر مي‌گه:

  یکی از مهشرترین سریالها بود من دوسش داشتم برای پخشش لحظه شماری میکردم

  1+

  [پاسخ]

  هستی مي‌گه:

  من این سریالو خیلی دوست دارم وباهاش خاطره دارم

  1+

  [پاسخ]

 اس ام اس
عکسهای خنده دار