خريد vpn خريد vpn براي موبایل خريد vpn براي ios خريد vpn
نتایج اولیه کنکور سراسری 89
دسته بندي

ساعت طرح لاو

چراغ خواب موزیکال


==================انتخاب خوش سلیقه ها================

ساعت CK

ساعت مچی CK

ویژه افراد خوش سلیقه

یک ساعت فوق العاده شیک و جدید

که جذابیت شما را چندین برابر می کند

بیمه ارسال و گارانتی تعویض و پشتیبانی

با قیمت استثنایی تا پایان ماه اسفند : 14,000 تومان

خريد


اخبار روز » فرهنگي و هنري 263 views ۶ مرداد, ۱۳۸۹

گرفتن کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 89 گرفتن کارت ورود به جلسه کاردانی به کارشناسی گرفتن نتیجه اولیه کنکور 89 کنکور کاردانی به کارشناسی گرفتن کارت کنکور کاردانی به کارشناسی کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی کارت و برگزاری کنکور کاردانی به کارشناسی کارت جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی کارت امتحان کنکور کاردانی به کارشناسی نتیجه کنکور سراسری 89 نتیجه کنکور سراسری 1389 نتیجه کنکور سراسری نتیجه کنکور 89 نتیجه اولیه کنکور سراسری 89 نتیجه اولیه کنکور سراسری نتیجه اولیه کنکو 89 نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 89 نتایج اولیه کنکور سراسری 89 نتایج اولیه کنکور سراسری نتایج اولیه کنکور 89 نتایج اولیه کنکو 89 صدور کارنامه اولیه برای داوطلبان سایت سنجش سایت سازمان سنجش زمان توزیع کارت و برگزاری کنکور کاردانی به کارشناسی زمان اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری زمان اعلام نتایج اولیه کنکور رئیس سازمان سنجش آموزش کشور دیدن نتیجه اولیه کنکور 89 اعلام نتیجه اولیه کنکور www.sanjesh.org sanjesh.org sanjesh sangesh.org natije konkor sarasari 89 konkor 89

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور درباره اعلام نتیجه اولیه کنکور و صدور کارنامه اولیه برای داوطلبان گفت: امیدواریم بتوانیم نتایج اولیه کنکور سراسری را در روز ۱۰ مرداد ماه از طریق سایت سازمان سنجش در دست داوطلبان قرار دهیم.

محمد حسین سرورالدین در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: یک هفته پس از اعلام نتیجه اولیه انتخاب رشته داوطلبان مجاز به انتخاب رشته به صورت اینترنتی آغاز می شود.

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج نهایی نیز نیمه شهریورماه اعلام خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه نرم افزار تقلب یاب کنکور موارد غیر معمول وغیرآماری را تشخیص می دهد، گفت: این نرم افزار با مشاهده پاسخنامه هایی که ۷۰ درصد و بالاتر مشابه هستند، تقلب را شناسایی می کند و نتیجه در کمیته های مربوط مورد بررسی قرار می گیرد.

سرورالدین گفت: امسال ۷۵۵ هزار نفر ظرفیت پذیرش وجود دارد که در صورت محاسبه داوطلبان شرکت کننده نسبت افراد به پذیرش ۵۵ درصد است در واقع بیش از نیمی از شرکت کنندگان در آزمون سراسری پذیرفته می شوند.
وی همچنین گفت: اگر پشت کنکوری نداشته باشیم در واقع برای ۴۵۰ هزار نفر دانش آموز که می خواهند به آموزش عالی وارد شوند ظرفیت وجود دارد.

کنکور سراسری سال ۱۳۸۹ با رقابت تعداد یک میلیون و ۲۸۶ هزار و ۸۱۳ شرکت کننده از صبح پنجشنبه ۱۰ تیر ماه با رقابت داوطلبان گروه آزمایشی فنی و ریاضی آغاز به کار کرد که در این آزمون ۳۲۰ هزار و ۳۶۲ نفر شرکت کردند. کنکور گروه هنر نیز بعدازظهر این روز با شرکت ۲۵ هزار و ۱۹ داوطلب برگزار شد.

آزمون گروه آزمایشی علوم تجربی نیز با شرکت ۴۶۴ هزار و ۶۲۹ شرکت کننده صبح روز جمعه ۱۱ تیرماه برگزار شد. ۱۸ هزار و ۲۲۹ داوطلب نیز بعدازظهر این روز در کنکور زبانهای خارجی به رقابت پرداختند.

آخرین آزمون امسال نیز با رقابت ۴۶۰ هزار و ۸۳۰ نفر در گروه آزمایشی علوم انسانی صبح شنبه ۱۲ تیر ماه شد تا به این ترتیب ماراتن کنکور سال ۱۳۸۹ به پایان برسد.

برای دیدن نتایج اولیه کنکور اینجا کلیک کنید

0+


Cloob Google+

برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


  فرهاد مي‌گه:

  سلام خوبی

  0+

  [پاسخ]

  علی مي‌گه:

  من کنکور اولیه میخوام.

  0+

  [پاسخ]

  علی مي‌گه:

  نتایج اولیه ازمون سراسری ۸۹

  0+

  [پاسخ]

 اس ام اس
عکسهای خنده دار