خريد vpn خريد vpn براي موبایل خريد vpn براي ios خريد vpn
ثبت شماره حساب یارانه ها در 6 استان جدید
دسته بندي

ساعت طرح لاو

چراغ خواب موزیکال


==================انتخاب خوش سلیقه ها================

ساعت CK

ساعت مچی CK

ویژه افراد خوش سلیقه

یک ساعت فوق العاده شیک و جدید

که جذابیت شما را چندین برابر می کند

بیمه ارسال و گارانتی تعویض و پشتیبانی

با قیمت استثنایی تا پایان ماه اسفند : 14,000 تومان

خريد


اخبار روز » اقتصادي 295 views ۱۳ تیر, ۱۳۸۹

www.Patogh98.com | سایت سرگرمی و تفریحی پاتوق98

وزیر رفاه و تامین اجتماعی گفت: طرح هدفمندسازی یارانه‌ها، از پانزدهم تیرماه در ۶ استان کشور اجرایی می شود.

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، صادق محصولی که در حاشیه جلسه امروز هیئت وزیران با خبرنگاران گفت‌وگو می کرد، اظهار داشت: اجرای طرح هدفمند کردن یارانه‌ها در ۶ استان با اعلام شماره حساب از سوی شهروندان از نیمه ماه جاری آغاز می شود.

وی با تاکید بر اینکه “اعلام شماره حساب برای دریافت یارانه نقدی به صورت تدریجی و پرداخت آن به صورت سراسری و همزمان در کشور خواهد بود “، از اصفهان، خراسان جنوبی، کرمانشاه، آذربایجان غربی، بوشهر و گلستان به عنوان استان‌هایی یاد کرد که از پانزدهم این ماه، نخستین مرحله هدفمند کردن یارانه‌ها در آنها اجرایی می شود.


سامانه ویژه‌ای برای دریافت شماره حساب سرپرستان خانوار طراحی شده است، ضمن اینکه سرپرستان خانوار در این سه استان که فرم اطلاعات اقتصادی را پر کرده‌اند، می‌توانند از ۱۵ تیر ۸۸ به مدت یک هفته به سامانه refahi.ir مراجعه و شماره حساب خود را در آن ثبت کنند.

ثبت شماره حساب برای دریافت نقدی یارانه تنها از طریق این سامانه اینترنتی امکان‌پذیر است و سرپرستان خانواری که در منزل و محل کار به اینترنت دسترسی ندارند، می‌توانند به مراکز خدمات اینترنتی دولتی و خصوصی پیش‌بینی شده در شهرها و روستاها مراجعه کنند.

استان هایی که قبلاً این طرح در آنها اجرا شده است

نخستین مرحله اجرای آزمایشی قانون هدفمند کردن یارانه‌ها در سه استان ایلام،‌ گیلان و خراسان شمالی از روز سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۸۸ آغاز شد که در این مرحله بیش از ۸۰۰ هزار نفر شماره حساب خود را اعلام کردند.

مرحله دوم نیز از روز پنجشنبه ۲۷ خردادماه ۸۹با افتتاح حساب های بانکی برای دریافت یارانه نقدی در شش ‏استان اردبیل، سمنان، سیستان و بلوچستان، کهگیلویه و بویراحمد، مازندران و هرمزگان ادامه یافت.

اگر به هر علتی، فردی در این استان ها نتوانسته است در مهلت داده شده شماره حساب خود را ثبت کند، می‌تواند در زمان اجرای نهایی و سراسری این طرح، شماره حساب خود را به ثبت برساند، اما توصیه ویژه دولت این است که مردم از فرصت یک هفته‌ای حتماً استفاده کنند.


برای ورود به سامانه اعلام حساب خانوار اینجا کلیک کنید


0+


Cloob Google+

برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,     اس ام اس
عکسهای خنده دار