خريد vpn خريد vpn براي موبایل خريد vpn براي ios خريد vpn
زلزله ۶٫۱ ریشتری در شهرهای شیراز،علی‌آباد،کُنارتخته،بهبهان،ماهشهر،آبادان
دسته بندي

ساعت طرح لاو

چراغ خواب موزیکال


==================انتخاب خوش سلیقه ها================

ساعت CK

ساعت مچی CK

ویژه افراد خوش سلیقه

یک ساعت فوق العاده شیک و جدید

که جذابیت شما را چندین برابر می کند

بیمه ارسال و گارانتی تعویض و پشتیبانی

با قیمت استثنایی تا پایان ماه اسفند : 14,000 تومان

خريد


اخبار روز » حوادث 199 views ۶ مهر, ۱۳۸۹

زلزله ۶٫۱ ریشتری در شهرهای شیراز ، علی‌آباد ، کُنارتخته ، بهبهان ، ماهشهر ، آبادان

مرکزی زلزله نگاری آمریکا شدت زلزله شیراز را ۵٫۷ ریشتر به ثبت رسانید. در حالی که مرکز زلزله شناسی در ایران آنرا ۶٫۱ ریشتر ثبت کرده است…
.

www.Patogh98.Com | سایت سرگرمی و تفریحی پاتوق98

.
براساس گزارش مرکز ژئوفیزیک دانشگاه تهران، زلزله شهرهای استان فارس ۶،۱ ریشتر بوده که حوالی کنار تخته در استان فارس را تکان داده است.
زلزله ۶،۱ ریشتری استان فارس، شهرهای شیراز، علی‌آباد و مابین کازرون و بوشهر را به لرزه درآورده است.
بر این اساس مرکز زلزله مذکور که در عمق ۳۵ کیلومتری زمین رخ داده نزدیک کازرون و در مختصات جغرافیایی ۲۹٫۶۷۰°N, 51.656°E بوده است. نقطه کانونی در ۸۵ کیلومتری غرب شیراز، ۱۱۰ کیلومتری جنوب یاسوج، و ۶۶۵ کیلومتری جنوب تهران بوده است.
شدت این زلزله باعث به لرزه در آمدن منازل شهرهای جنوب خوزستان شد. به گزارش خبرگزاری فارس از آبادان، زلزله ۶٫۱ ریشتری شیراز که ساعتی پیش برخی شهرهای استان فارس را لرزاند، باعث لرزاندن شهرهای جنوب خوزستان شد به طوری که شهروندان شهرهای بهبهان، ماهشهر و آبادان برای لحظاتی شاهد تکان خوردن زمین و ساختمان‌های خود بودند.
بنا به این گزارش، شهروندان ساکن در خانه‌های آپارتمانی به خوبی لرزش ساختمان‌های خود را احساس می‌کردند به طوری که این موضوع سبب وحشت برخی شهروندان ساکن در مناطق جنوب خوزستان شد.
خوزستان به دلیل عدم داشتن کوه طبق اعلام کارشناسان در مسیر گسل‌های زلزله قرار ندارد و تاکنون نیز گزارشی مبنی بر وقوع زلزله در خوزستان در قرن‌های گذشته نشده است…منبع: سایت تفریحی پاتوق۹۸

غلامرضا دهقان (نماینده کازرون) در گفتگو با خبرنگار مهر اعلام کرد: خوشبختانه در زلزله بعدازظهر امروز در منطقه کنار تخته کازرون کسی کشته و زخمی نشده است و این زلزله خسارت مالی نیز نداشته است.ساعت ۱۴ و ۵۲ دقیقه بعد از ظهر امروز زمین لرزه ای به بزرگی حدود ۶٫۱ در مقیاس ریشتر حوالی منطقه کنارتخته شهرستان کازرون در استان فارس را لرزاند . همچنین همزمان با این اتفاق ، شیراز نیز در پی وقوع زلزله ای به لرزه درآمد. کنارتخته در فاصله ۱۷۵ کیلومتری شیرازقرار دارد.

.

جزییات زلزله استان شیراز

0+


Cloob Google+

برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,     اس ام اس
عکسهای خنده دار